डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

कार्तिक १८,तुल्सिपुर दाङ ।

 

बिज्ञापन

मेगा बैंक नेपाल लिमिटेड तुल्सिपुर शाखाले आज डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । तुल्सिपुर-६ गोलौरामा अबस्थित डिभाईन एकेडमी मा अध्ययनरत १२ कक्षाका विद्यार्थीहरुलाई सुस्मा वलिले विभिन्न खाताका प्रकार , डिम्याट खाताका बारेमा दिनुभएको थियो । ४० जनाको सहभागिता रहेको उक्त कार्यक्रममा तुल्सिपुरका शाखा प्रबन्धक राजन भण्डारीले नेपालमा रहेका बैंक तथा बित्तिय संस्थाका बारेमा जानकारी राख्नुका साथै डिजिटल बैन्किङको आबश्यक्ता अनि महत्व संगै मेगा बैंक को बारेमा प्रष्ट पार्नु भएको थियो । कर्जा एबम कर्जाको उपयोगिता , कर्जाका प्रकार अनि आवश्यक कागजातका बारेमा कर्जा बिभागकि अन्जना केसि ले विद्यार्थीलाई प्रशिक्षण दिनु भएको थियो । त्यस्तै शैक्षिक कर्जा, आवश्यक कागजपत्र, फाइदा अनि प्रकृयाका बारेमा कर्जा बिभागकै केशब भण्डारीले प्रष्टयाउनु भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा शाखाका कर्मचारी अन्जना केसि ,केशब भण्डारी , सुस्मा वलि लगायतको उपस्थिति रहेको थियो।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश