घोराहीमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

भाद्र १०,दाङ आज घोराहीमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्नभएको छ । रोटरी क्लब अफ दाङको आयोजना तथा रोट्रयाक्ट क्लब अफ दाङको सहयोग एबम रक्त सन्चार केन्द्र घोराहीको प्राबिधिक सहयोगमा होटेल माला इन मा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा ८१ जनाले रक्तदान गर्नु भएको थियो । रोटरी क्लब अफ दाङका बर्ष २०२२-२३ का अध्यक्ष ओबिन्द्र बहादुर महराको अध्यक्षता तथा राप्ती स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिस्ठानका उपकुलपति डा बिकास लामिछानेको प्रमुख आतिथ्यता मा सम्पन्न कार्यक्रमा बोल्ने बक्ताहरुले यो काम ले सबैलाई फाइदा हुने र ज्यान बच्ने हुदा रक्तदान गर्नु हुने लाई धन्यवाद दिनु भएको थियो। धेरै पटक रक्तदान गरेर जीवन बचाउन सहयोग गर्नु हुने नरेन्द्र पुन र प्रज्वल शाहलाई सम्मान गरिएको थियो ।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश