दाङमा ड्याम डुबेर एक जना बेपत्ता

दाङ, ६ भदौ ।

दाङमा ड्याम डुबेर एक जना बेपत्ता भएका छन् । सोमबार बिहान १२ बजेतिर कर्जाही ड्याममा घोङ्घी टिप्न गएको बेला डुबेर बेपत्ता भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी नायब उपरीक्षक राजन कुमार गौतमले जानकारी दिए ।

बिज्ञापन

ड्यामकाे गहिराइ करिब ३० मिटर रहेकाले खाेजिकार्यमा समस्य देखिएको हाे ।१४ जनाकाे टाेलिले साझ 5 बजे सम्म खाेज्दा पिनि नभेटेपछि टाेलि फर्किएकाे हाे । अक्सिजन ट्युवकाे समाधान घाेराहीमा नभएकोले लमहि बाट अर्काे टाेलि ल्याउनु पर्ने नेपाली सेना टाेलिले जानकारी दिएको हाे ।।

डुबेर बेपत्ता हुनेमा घोराही उपमहानगरपालिका १७ कर्जाही निवासी ४० वर्षीय अम्मर चौधरी रहेका छन् । स्थानियले डुबेको भन्ने थाहा पाएपछि दिउँसो करिव १२:३० बजे प्रहरी र नेपाली सेनाको टाेलिलाई खवर गरेका थिए । वेपत्ता भएका चौधरीको खोजीकार्य भैरहेको बताएको छ ।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश