राप्ती नदीमा विद्यार्थी चढेको डुंगा नदीको बीचमा पल्टीयाे

दाङ, भदौ २ । राप्ती नदीमा विद्यार्थी चढेको डुंगा विद्यालय तर्फ जादै गर्दा बिहिवार बिहान ९ बजे राप्ती नदिमा पल्टिदा सवार १९ जना विद्यार्थी घाइते भएका छन् ।

लमही नगरपालिका–९ तरुलियाबाट राजपुर गाउँपालिका–७ स्थित मावि सिक्टा तर्फ जार्दै गर्दा विद्यार्थी चढेको डुंगा बिहिवार पल्टीएको हो । डुंगा राप्ती नदिको बीचमा जमिन सतहदेखि करिब १० मिटर टाढा पल्टिएको थियो । घाइते विद्यार्थीहरु मावि सिक्टामा कक्षा ६ देखि ९ कक्षामा अध्ययनतर विद्यार्थी रहेका छन् । ढुंगामा सवार विद्यार्थीहरुको कापी, कलम, झोला सबै राप्ती नदीले बगाएको छ।

बिज्ञापन

उद्धारपछि विद्यार्थीलाई अस्थाई स्वास्थ्य चौकीमा उपचारका लागि लगिएको र उनीहरुको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरी नायव निरिक्षक कैलाले बताउनुभयो । नदीकोबीचमा डुंगा पल्टीएको देखेपछि स्थानीयले उनीहरुलाई उद्धार गरेका थिए । क्षमता भन्दा बढी विद्यार्थी बोक्दा डुंगा पल्टीएको इलाका प्रहरी कार्यालय अमिलियाका प्रहरी नायव निरिक्षक सरोजकुमार कैलाले जानकारी दिनुभयो ।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश