भण्डारी पाच महिना देखि सम्पर्क बिहिन, खाेजिकार्य गर्न परिवारको अपिल

भाद्र ०१, प्युठान
स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नम्बर ६ बेल्बास प्यूठान निवासी बोमलाल भण्डारी विगत ४/५ महिना अगाडि बाट सम्पर्क बिहिन हुनुभएको छ । उहाँ नेपाल देखि रोजगारीको सिलसिलामा  भारत  जानुभएको थियो । भण्डारी आज सम्म पनि  परिवारबाट सम्पर्क बिहिन हुनु भएको उहाँको छोरा लुमाराम भण्डारीले खाेजि कार्य गरि सहयाेग गरिदिनुहुन सम्पुर्णमा अपिल गर्नुभएको छ ।।
आफूले भ्याएसम्म  सबै ठाउँमा खोजिकार्य  गर्दा पनि सम्पर्कमा नआएकोले उहाँको खोजिकार्यमा सहयोग गरिदिनुहुन परिवारले अनुरोध गरेको छ ।सेयर गरेर सम्पूर्ण नेपाली माझ पुर्‍याउनु हुन सम्पूर्णमा अनुरोध गर्दछौँ ।।

सम्पर्क बिहिन व्याक्ति ( बाेमलाल भण्डारी )

उहाँलाई कसैले कतै देख्नु भएमा भारतमै रहेका उहाँको छोरा लुमाराम भण्डारीलाई   9361172266   नम्बरमा सम्पर्क गरिदिनु हुन अनुरोध छ  ।। नेपालकाे लागि नेपाल प्रहरि तथा पत्रकार बिष्णु गाेराथाेकी 9865283683 मा पनि जानकारी दिन सक्नुहुन्छ ।।

बिज्ञापन
ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश