दाङमा मोटरसाइकल ठोक्किदा दुई चालक घाईते

३० साउन, दाङ –
दाङमा मोटरसाइकल एक आपसमा ठोक्किदा दुई जना चालक घाईते भएका छन । तुलसीपुरबाट घोराही तर्फ आउदै गरेको रा ७ च ६४७५ नंम्बरको मोटरसाईकल र विपरीत दिशाबाट गईरहेको रा २ च ८४९४ नंम्बरको मोटरसाईकल घोराही १० गोलौरामा आज बिहान दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जानकारी दिएको छ ।

घाईते हुनेमा मोटसाइकल चालक घोराही उपमहानगरपालिका १० गोलौरा बस्ने १७ बर्षिय सविन कुमाल र तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ६ बस्ने ४४ बर्षिय रमेश कुमार घर्ति रहेको प्रहरीले बताएको छ । घाईते दुबै जनाको राप्ती स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा उपचार भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । दुबै मोटरसाइकल प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको छ ।।

बिज्ञापन
ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश