शर्माको तिज गित ” पसिना खलल” टिकटकमा उत्कृष्ट

२९ साउन , दाङ
कबिताकाे खनाल र पशुपति शर्माको स्वरमा रहेकाे तिज गीत पसिना खलल सार्वजनिक भए लगत्तै टिकटकमा भाईरल भएको छ । युबा पुस्तालाई  लक्षित गरि बनाइएको गितमा धेरैको गित प्रति आक्रशण बढ्काे हाे ।        शर्मा, रुबिना अधिकारी, दिब्यानी वलिको अभिनयमा रहेको मौलिक तिज गित पसिना खलल आज Keshav Rijal युटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएको हाे ।
गीतले मौलिकता सगै नारिहरुकाे महान चाडलाई प्रतिनिधित्व गरेकाे बसन्त संगम कालाथाेकीले जानकारी दिनुभयो । सार्वजनिक भएको केही समयमै टिकटकमा धेरैले सर्वाधिक मन पराईदिनुभएकाे छ । शर्माकाे यश बर्षकाे गित केही सार्वजनिक भएता पनि कविताकाे पसिना पहिलाे तिज गित रहेकाे खनालले जानकारी दिनुभएको छ ।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश