राप्ती गाउँपालिकालाई देशकै नमूना पालिका बनाउनुपर्छ: अध्यक्ष बिष्ट

२८ श्रावण २०७९, शनिबारराप्ती गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रकाश बिष्टले सबै युवा मिलेर गाउँपालिकालाई देशकै नमूना गाउँपालिका बनाउनुपर्नेमा जाेड दिनभएको छ ।अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवसको अबसरमा आयोजित बृक्षारोपण कार्यक्रमको समापन गर्दै अध्यक्ष बिष्टले सो कुरा बताउनु भएको हो ।अध्यक्ष बिष्टको अनुसार ” युवा भनेको वायु हो युवाशक्तिले चाहेमा जस्तो सुकै परिवर्तन गर्न सकिन्छ राप्ती गाउँपालिकाका सवै युवाहरूलाई समाबेश गरि नमुना गाउँपालिका वनाउनु पर्छ ” ।।

सबै युवाहरूलाई गलत कार्य गर्नबाट रोकि नमुना काम गर्न उत्पेरित गर्ने पनि बताउनु भएको थियो ।
उक्त समापन कार्यक्रममा वडा नम्बर ४ का अध्यक्ष वीर बहादुर चौधरी , वडा नम्बर ५ का वडा अध्यक्ष देब प्रसाद चौधरी , वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष चन्द्र बहादुर गुरुङ , माबी मौरिघाटका बिद्यालय व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष हुकुम बहादुर बस्नेत लगायत ले आफ्नो बिचार राख्नु भएको थियो ।   

बिज्ञापन

कार्यक्रमको संचालन शिक्षा , युवा तथा खेलकुद शाखा प्रमुख बिश्वास बिकले गर्नु भएको थियो ।

ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश