Radio Namaste

pause
विजनेश समाचार

मेगा बैंक लमहीको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न

०६ जेष्ठ ,
लमही दाङ ।  
          
 
मेगा बैंक नेपाल लिमिटेड लमही शाखाले आज गो वेल एजुकेसन सेन्टरमा  बित्तीय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न गरेको 
छ । गो वेल एजुकेसन सेन्टरमा अध्ययनरत बिद्यार्थी हरु गरि २०-२५ जनाको सहभागिता रहेको उक्त कार्यक्रममा मेगा बैंकका शाखा प्रबन्धक छबिलाल भन्डारिले बैंक तथा बित्तिय संस्थाले दिने सेवाको बारेमा प्रष्ट पर्नु भएको थियो । बैंकका कर्मचारी मनिष  सेढाई , अनिल पौडेल , मधु सूदन भट्टराई ले बैंकको सेवा तथा खाताका प्रकार सहित सुबिधा , डिम्याट खाता, शेयर कारोबारको महत्त्व , रेमिटेन्स र रेमिटेन्सका सेवा लगायतका  विषयमा जानकारी गराउनु भएको थियो। कार्यक्रममा गो वेल एजुकेसन सेन्टरका संचालक पोषण अधिकारीले बैंकले बित्तीय साक्षरता  कार्यक्रम गरिदिएको मा धन्यवाद प्रकट गर्नु भएको थियो ।

Related posts

रक्षा र परराष्ट्रको जिम्मेवारी प्रधानमन्त्री आफैंसँग,मन्त्रिपरिषद सदस्यलाई थप जिम्मेवारी

radionamaste

राप्ती स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठान लाई सिलिण्डर प्रदान

radionamaste

माओवादी केन्द्रले मन्त्रीहरुलाई फिर्ता बोलायो

radionamaste

Leave a Comment