Radio Namaste

pause
विजनेश समाचार

मेगा बैंक घोराही शाखाले गर्‍यो मन्दिर सरसफाई

मेगा बैंक नेपाल लिमिटेड घोराही शाखाले आज एक कार्यक्रमको आयोजना गरी अंबिकेश्वोरी मन्दिर सरसफाई गरेको छ । घोराही उप-महानगरपालिका वार्ड नम्बर १८ मा अवस्थित उक्त मन्दिरमा सतीदेवीको दाहिने कान पतन भएको भन्ने जनबिश्वास रहिआएको छ । उक्त मन्दिर परीसर मा अवस्थित अस्ठाई प्रहरी चौकी को सहकार्यमा मन्दिर सरसफाई गरिएको हो । सामाजिक उत्तरदायित्व बहन कार्यक्रम अन्तर्गत आज मन्दिरमा सरसफाई गरिएको शाखाका प्रबन्दक बिबेक आचार्यले जानकारी दिनु भयो । सो सरसफाइ कार्यक्रममा बैंकका कर्मचारीहरु , अस्ठाई प्रहरी चौकीका प्रहरीहरु तथा स्थानीय सहभागीता रहेको थियो ।

banner
सरसफाइ कार्यक्रममा बैंकका कर्मचारीहरु

Related posts

गण्डकी र लुम्बिनी प्रदेश प्रमुखमा गुरुङ र शेरचन नियुक्त

radionamaste

वर्तमान सरकारको विकल्प दिन आह्वान गरेपछिविपक्षी दलका नेताहरु छलफलमा

radionamaste

पूर्वराजा डिस्चार्ज ,पूर्वरानीको स्वास्थ्यमा सुधारोन्मुख

radionamaste

Leave a Comment