रोटरीको अभियान अब घरघरमै पिसिआर सेवा

रोटरी क्लव दाङले घरघरमै पिसिआर जाँचको सेवा लिएको छ । पछिल्लो समयमा कोरोना भाइरसका सङ्क्रमितहरु बढ्दै गएको र सम्भावित सङ्क्रमितहरुलाई पिसिआर जाँचमा पनि कठिनाई आइरहेको बेला रोटरी क्लव दाङले यस्तो सेवा थालेको हो ।स्वाव संकलनका लागि प्राविधिक व्यवस्थापन दाङको घोराही १५ मा रहेको बिएस डाइग्नोस्टिक एन्ड पोलिक्लिनिक प्रा.लिले गरेको छ ।पिसिआर जाँचका लागि स्वाब दिन कतिपय अशक्त, असहायका लागि अस्पतालसम्म पुग्न, लाइनमा बस्न गाह्रो भएका कारण क्लवले सहजता दिलायन यस्तो अभियान थालेको क्लबका कोअर्डिनेटर मिनराज भाटले बताए ।

पछिल्लो चरणमा जिल्लामा क्लवले कोरोना महामारीको न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापनमा क्लवले प्रभावकारी भूमिका निभाउँदै आएको छ । जिल्लामा देखिएको अक्सिजनको अभावलाई व्यवस्थापन गर्दै आएको क्लवले अटो एम्बुलेन्स पनि सञ्चालन गर्दै आएको छ ।

बिज्ञापन
ताजा

संबन्धित समाचार

pokhara

पोखरामा विमान दुर्घटना,आन्तरिक तर्फ इतिहासकै ठूलो क्षति

rekha-sharma-and-shankar-pokheral

नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेखा शर्माले फराकिलो अग्रता

ghi

डिभाईन टेम्पल एकेडेमीमा मेगा बैंकको बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम

sandeep

सन्दीप लामिछानेलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन अदालतको आदेश